«Лазар» Ларс Кеплер

«Лазар» Ларс КеплерНазва: Лазар
Автор: Ларс Кеплер
Рік видання 2021
Жанри: Зарубіжні детективи, Поліцейські детективи, Сучасні детективи, Детективи, Психологічний триллер

Фрагмент
 

Про книгу «Лазар» Ларс Кеплер

У різних куточках Європи відбуваються вбивства із абсолютно ідентичним почерком. Аналіз ДНК дає сенсаційний результат і вказує на злочинця, який… померлий. Це була одна зі старих справ Йони Лінна, і смерть цієї людини не викликає сумнівів. Ні в кого, окрім самого Йони. Чи можливо, що один із найнебезпечніших маніяків, подібно до біблійного Лазара, повернувся з того світу?

У сьомій книзі про Йону Лінна ми знову зустрічаємося зі страшним злочинцем, якому мало просто вбити. Він забирає у своїх жертв усіх дорогих їм людей, позбавляючи сенсу життя і доводячи до самогубства.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Лазар» Ларс Кеплер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Лазар» Ларс Кеплер

Ua-Book
Додати коментар