«Жінка в червоному» Марія Карась

«Жінка в червоному» Марія КарасьНазва: Жінка в червоному
Автор: Марія Карась
Рік видання 2022
Жанри: Детективи, Жіночі детективи, Сучасні детективи
ISBN: 9789662792447
Фрагмент
 
 

Про книгу «Жінка в червоному» Марія Карась

“Жінка в червоному” – захоплюючий роман від обдарованої письменниці Марії Карась, де життєві шляхи п’ятьох головних героїв переплітаються в тугому вузлі. Кожен з них несе на собі свої проблеми, переживання та тривоги, але усіх їх зв’язує загадкова таємниця, яка стала частиною їхнього життя.

У цьому містичному детективі з оригінальною композицією та заплутаним сюжетом, авторка здатна захопити вишукані читацькі смаки. Кожна сторінка книги викликає в читачів тривогу та непередбачуваність, а ефект хамелеона надає їй додаткової загадковості.

Читачі будуть замріяні, намагаючись розгадати цю таємницю разом з героями. Хто ж ця загадкова “Жінка в червоному” і як вона пов’язана зі судьбами головних персонажів? Чи знайдуть герої відповіді, які вони шукають, і чи вони готові до цього?

Марія Карась вміло будує напружену атмосферу і грає з читачами, кидаючи на них загадкові сліди та підказки. Вона створює власний унікальний світ, де реальність і містика переплітаються, а важливі питання про справжню сутність людини та її секрети височать над усім.

“Жінка в червоному” – це книга, яка залишить вас в напруженому очікуванні і розбурханих почуттях. Вона здатна вразити своєю глибиною, інтригою та непередбачуваністю.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Жінка в червоному» Марія Карась у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Жінка в червоному» Марія Карась

Ua-Book
Додати коментар