«Жінка з каюти № 10» Рут Веа

«Жінка з каюти № 10» Рут ВеаНазва: Жінка з каюти № 10
Автор: Рут Веа
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Гостросюжетні детективи, Жіночі детективи, Зарубіжні детективи
ISBN: 9786178280420
Фрагмент
Grenka

Про книгу «Жінка з каюти № 10» Рут Веа

В книзі “Жінка з каюти № 10” Рут Веа вас чекає захоплива подорож на розкішному круїзному лайнері, де кожен куток приховує свою таємницю. Відчуйте атмосферу загадковості та напруги, яка переповнює кожен рядок цього захоплюючого роману.

Лора Блеклок, тревел-журналістка, має можливість відпочити на престижному круїзному лайнері “Аврора”, але її відпочинок швидко перетворюється на розслідування загадкового зникнення та моторошних подій. Під підозрою злочин, а кожен з гостей та персоналу може бути підозрюваним.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши цей захоплюючий роман, де кожна сторінка наповнена несподіваними поворотами подій і таємницями, які потрібно розкрити. Лора має знайти відповіді, переслідуючи сліди загадкової жінки з каюти № 10, але чим далі вона заходить у розслідування, тим більше таємниць вона розкриває.

Зустрічайте інтригу, небезпеку та таємниці у “Жінці з каюти № 10”, де кожен момент може бути вирішальним, а кожен персонаж приховує свої секрети. А що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Жінка з каюти № 10» Рут Веа у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Жінка з каюти № 10» Рут Веа

Ua-Book
Додати коментар