«Паскудне, тупе й коротке. Занурення у філософію з дітьми» Скотт Гершовіц

«Паскудне, тупе й коротке. Занурення у філософію з дітьми» Скотт ГершовіцНазва: Паскудне, тупе й коротке. Занурення у філософію з дітьми
Автор: Скотт Гершовіц
Рік видання 2023
Жанри: Виховання дітей
ISBN: 978-966-982-923-8
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Паскудне, тупе й коротке. Занурення у філософію з дітьми» Скотт Гершовіц

Написати цю книжку Скотта Гершовіца надихнули власні сини. Автор доводить, що діти є носіями філософських думок і їхні запитання — це не дивні, дурні чи пусті балачки, а справжнє мистецтво мислити. Автор на прикладі спілкування із синами Рексом і Генком розбирає практичні філософські теми: від правопорушень і використання матюків до феномену зубної феї та Бога. А коли щодень намагаєшся знаходити істину й відкривати світ по-новому, життя перестає здаватися «паскудним, тупим і коротким», яким його нарікає Томас Гоббс. Ця книжка допоможе вам ухвалювати нестандартні рішення, вибудовувати сильну лінію аргументації, не боятися бути смішними, знаходити спільну мову з дітьми, а головне — думати, як вони.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Паскудне, тупе й коротке. Занурення у філософію з дітьми» Скотт Гершовіц у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Паскудне, тупе й коротке. Занурення у філософію з дітьми» Скотт Гершовіц

Ua-Book
Додати коментар