«Подарунок на все життя. Посібник із грудного вигодовування» Карлос Гонсалес

«Подарунок на все життя. Посібник із грудного вигодовування» Карлос ГонсалесНазва: Подарунок на все життя. Посібник із грудного вигодовування
Автор: Карлос Гонсалес
Рік видання 2023
Жанри: Дім, сім’я, Виховання дітей
ISBN: 9786179522765
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Подарунок на все життя. Посібник із грудного вигодовування» Карлос Гонсалес

В книзі “Подарунок на все життя. Посібник із грудного вигодовування” Карлос Гонсалес розкриває всі тонкощі цього важливого етапу материнства. Це яскравий посібник, що проливає світло на часті міфи та непорозуміння щодо грудного годування, допомагаючи молодим матерям знайти відповіді на найважливіші питання.

Автор, відомий педіатр і тато трьох дітей, надає практичні поради, які зігріють серце та заспокоять турботи новоспечених мам. В його теплому і доброзичливому стилі розкриваються теми, що стосуються грудного вигодовування: від переваг для здоров’я дитини та матері до важливості підтримки та шляхів подолання складних ситуацій.

А що саме очікує на тих, хто вирішить прочитати цю книгу – це справжнє розкриття, яке може змінити уявлення про грудне вигодовування та забезпечити знаннями та впевненістю в цьому чудовому процесі материнства. Завдяки чітким поясненням автора ви дізнаєтеся, як подолати міфи, які часто заважають на цьому шляху, та як отримати необхідну підтримку.

Ця книга – ваш вірний супутник у світі грудного вигодовування, що наповнить вас впевненістю та зробить цей час найціннішим та найприємнішим у вашому материнстві.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Подарунок на все життя. Посібник із грудного вигодовування» Карлос Гонсалес у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Подарунок на все життя. Посібник із грудного вигодовування» Карлос Гонсалес

Ua-Book
Додати коментар