«Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків» Д. Максименко

«Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків» Д. МаксименкоНазва: Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків
Автор: Д. Максименко
Рік видання 2020
Жанри: Виховання дітей, Зарубіжна прикладна і науково-популярна
ISBN: 978-611-01-1137-9
Фрагмент
 

Про книгу «Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків» Д. Максименко

Книга “Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків” вміщує в собі цінні матеріали, які стануть незамінним посібником для молодих батьків у вихованні та розвитку своєї дитини протягом перших трьох років її життя.

Автор, Д. Максименко, викладає практичні поради та рекомендації, які допоможуть батькам краще зрозуміти потреби та особливості малюка на різних етапах його розвитку. Книга охоплює такі важливі аспекти, як фізичне, емоційне та когнітивне формування дитини, а також соціальні та психологічні аспекти її розвитку.

У цій книзі зібрано багато корисних порад і методик, які допоможуть батькам впевнено виконувати свою роль у вихованні дитини. Автор дає зрозумілі пояснення та прості приклади, щоб допомогти батькам застосовувати ці підходи у повсякденному житті.

Книга “Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків” рекомендується для широкого кола читачів, зокрема молодих батьків та педагогів. Вона стане цінним посібником для тих, хто прагне забезпечити гармонійний розвиток своєї дитини, зрозуміти її потреби та сприяти її успішному старту у житті.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків» Д. Максименко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Вчимося бути батьками. Школа для молодих батьків» Д. Максименко

Ua-Book
Додати коментар