«Тільки не гавкай» Олена Захарченко

«Тільки не гавкай» Олена ЗахарченкоНазва: Тільки не гавкай
Автор: Олена Захарченко
Рік видання 2023
Жанри: Виховання дітей
ISBN: 978-966-982-957-3
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Тільки не гавкай» Олена Захарченко

У книзі “Тільки не гавкай” Олена Захарченко створює незвичайну мозаїку подій та персонажів — тварин і людей, які здається, що мало що об’єднує. Все починається з війни — несподіваної, руйнівної, але книга ця — не про війну.

Тут зв’язок поколінь виявляється на фоні карколомних втеч, несподіваних зустрічей, та неможливих врятованих життів. Це історія про людей, які зустрічаються на шляху життя, про тварин, які втікають від обмежень, та про те, як усе це переплітається в непередбачуваній манері.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тільки не гавкай» Олена Захарченко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тільки не гавкай» Олена Захарченко

Ua-Book
Додати коментар