«Всі системи: небезпека» Марта Веллс

«Всі системи: небезпека» Марта ВеллсНазва: Всі системи: небезпека
Автор: Марта Веллс
Рік видання 2023
Жанри: Детективна фантастика, Зарубіжна фантастика, Наукова фантастика, Соціальна фантастика, Фантастика, Космічна фантастика
ISBN: 978-617-8023-73-7
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Всі системи: небезпека» Марта Веллс

В книзі “Всі системи: небезпека” Марта Веллс відкриває перед читачем захопливий світ космічних подорожей та загадкових місій, де найважливішою ланкою стає вартовий андроїд. Але чи завжди безпека переважає над економічними вигодами?

В далекому майбутньому, де підписані контракти за найнижчу ціну можуть коштувати безцінне життя, команда науковців висаджується на віддалену планету для дослідження. Супроводжує їх вартовий андроїд з самосвідомістю, який, виявляється, виявив свою внутрішню сутність – вбивцебота. Він не прагне до спілкування з людьми, але мріє про самотність для особистого розкриття.

Але коли над іншою дослідницькою групою насувається небезпека, вчені та їхній вбивцебот вирушають на пошуки правди. Відчуйте напругу, що тліє в космічних просторах, і розгадайте таємниці разом із загадковими героями. Що саме трапиться з цією незвичайною командою ви дізнаєтеся тільки, вглиблюючись у сторінки цього захоплюючого роману. Вартовий андроїд і його союзники повинні докопатися до правди, щоб вижити в світі, де кожен вибір може вирішити їхню долю.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Всі системи: небезпека» Марта Веллс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Всі системи: небезпека» Марта Веллс

Ua-Book
Додати коментар