«Ляльководи» Роберт Хайнлайн

«Ляльководи» Роберт ХайнлайнНазва: Ляльководи
Автор: Роберт Хайнлайн
Рік видання 2024
Жанри: Фантастика, Зарубіжна фантастика, Космічна фантастика
ISBN: 978-617-15-0625-1
Фрагмент

Про книгу «Ляльководи» Роберт Хайнлайн

Книга “Ляльководи” Роберта Хайнлайна — це захоплива науково-фантастична історія, що перевертає уявлення про можливості зовнішнього життя та його вплив на людство.

У маленькому містечку Айови відбувається неймовірне: приземлилася летюча тарілка, а детективи, відправлені на місце події, зникають безвісти. Влада вважає це містифікацією, але секретний агент Сем знає правду — тарілка існує, а інопланетяни на ній захоплюють людей, отримуючи доступ до їхніх знань та контролюючи їх.

Чи зможе Сем протистояти цій загрозі і врятувати людство від падіння? Чи відбудеться неминуче заволодіння інопланетянами? Тільки читаючи “Ляльководів” Роберта Хайнлайна, ви дізнаєтеся, яким чином розвиватиметься ця захоплива історія, що переповнена неймовірними пригодами та непередбачуваними поворотами подій.

Підкоріться цій захоплюючій таємниці та поглибіться у світ наукової фантастики разом із “Ляльководами”. А докладніше ви дізнаєтесь, занурившись у сторінки цієї захопливої книги.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ляльководи» Роберт Хайнлайн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ляльководи» Роберт Хайнлайн

Ua-Book
Додати коментар