«Штучний стан» Марта Веллс

«Штучний стан» Марта ВеллсНазва: Штучний стан
Автор: Марта Веллс
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжна фантастика, Космічна фантастика, Наукова фантастика, Соціальна фантастика, Фантастика
ISBN: 978-617-8023-74-4
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Штучний стан» Марта Веллс

В книзі “Штучний стан” Марта Веллс, вируште в захоплюючу подорож у світ майбутнього, де темні таємниці переплітаються з високотехнологічними пригодами.

У героя темне минуле, сповнене загадок та втрат. Вбивцебот, чий шлях прокладений через масові вбивства, тепер прагне розкрити таємницю власного походження. Але тільки нечіткі спогади про страшні події лишилися в його пам’яті, і тепер він має намір відновити образи минулого.

Завдяки аналітичному транспортному кораблю ДАТ (про що означає «Д» навіть не питайте), вбивцебот вирушає до гірничої добувної станції, що колись була його місцем вчинення злочинів. Що саме він знайде там, може радикально змінити його світосприйняття.

А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши “Штучний стан”. Роман, який поєднує в собі напругу трилера та глибину філософських роздумів, вас вразить і залишить на довгий час враження. Зануртеся у віртуальну реальність майбутнього, де кожен оберт може виявитися рішенням головоломки, а кожен крок призведе до розкриття давно забутого секрету.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Штучний стан» Марта Веллс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Штучний стан» Марта Веллс

Ua-Book
Додати коментар