«Море спокою» Емілі Сент-Джон Мандел

«Море спокою» Емілі Сент-Джон МанделНазва: Море спокою
Автор: Емілі Сент-Джон Мандел
Рік видання 2024
Жанри: Фантастика, Зарубіжна фантастика
ISBN: 978-617-17-0249-3
Фрагмент

Про книгу «Море спокою» Емілі Сент-Джон Мандел

Книга “Море спокою” Емілі Сент-Джон Мандел — це захоплююча подорож у світ часових аномалій, паралельних світів і загадкових подій, що поширюються через століття.

У різних епохах, від 2020 до 2401 року, герої книги стикаються з неймовірними випробуваннями і викликами. Вони намагаються розкрити таємницю зникнення подруги, шукають зустрічі з небезпечним ворогом і досліджують гіпотезу про те, що реальність може бути лише імітацією.

Подорожуючи через лабіринт часу, герої стикаються з пандеміями, війнами та спробами порушення хронології всесвіту. Їхні особисті історії переплітаються, розкриваючи нам захоплюючий світ фантастичних подій та незвичайних зв’язків.

Що саме трапиться з кожним героєм і як вони зіткнуться з викликами долі, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захоплюючий роман. А докладніше ви дізнаєтесь, як події розгортаються на сторінках “Моря спокою”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Море спокою» Емілі Сент-Джон Мандел у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Море спокою» Емілі Сент-Джон Мандел

Ua-Book
Додати коментар