«Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан» Марта Веллс

«Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан» Марта ВеллсНазва: Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан
Автор: Марта Веллс
Рік видання 2023
Жанри: Космічна фантастика
ISBN: 9786178023744
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан» Марта Веллс

В книзі “Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан” Марта Веллс відкриває нову главу у пригоді вбивцебота, де темне минуле зіштовхується з таємницями сучасності.

Головний герой, вбивцебот, розпочинає свою подорож до гірничої станції, де колись трапилося масове вбивство, щоб розкрити таємниці свого минулого. Але його спогади про ці події вже стали марними тінями. Що саме трапилося та що він виявить у цьому дослідженні, залишається загадкою, яку можна розгадати лише, відкривши книгу.

Згадки, між сумним минулим та невідомою таємницею сьогодення, породжують хвилююче пригодницьке шляхетство. А докладніше про цю захопливу подорож героя ви дізнаєтеся, відчинивши сторінки цієї книги.

“Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан” – це захоплюючий світ таємниць, внутрішніх боротьб, де кожен крок приносить нові відкриття. Вона обіцяє змінити погляд на минуле та відкрити невідомі сторінки життя героя.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан» Марта Веллс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Щоденники вбивцебота. Книга 2. Штучний стан» Марта Веллс

Ua-Book
Додати коментар