«Перелесник» Аліна Скінтей

«Перелесник» Аліна СкінтейНазва: Перелесник
Автор: Аліна Скінтей
Рік видання: 2023
Жанри: Любовне фентезі, Бойове фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Перелесник» Аліна Скінтей

“Перелесник” – це захоплива історія двох братів, які обрали різні шляхи, але потрапляють в одну дивовижну подію, що визначить майбутнє світу. Чи зможуть вони знайти спільну мову та зберегти баланс?

Головна героїня виявляється ключовим ланцюжком між магією та тисячолітнім злом, яке прагне вирватися на волю. Але на її шляху стоять таємниці академії, сторожені гробницею триголового Цербера та помилки минулого, які вибираються на поверхню.

Справжні темні часи настають, і братам належить зробити важкий вибір. Вони можуть співпрацювати з героєм, щоб відновити баланс на шести континентах, або віддати свої почуття, викликавши пітьму, що загрожує всьому живому.

Ви дізнаєтеся більше про цей неймовірний роман, коли ви вкладете його в свою душу та розкриєте всі його таємниці. “Перелесник” – це історія, яка залишить вас у захваті та під сильним враженням.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Перелесник» Аліна Скінтей у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Перелесник» Аліна Скінтей

Ua-Book
Додати коментар