«Кістки та Зоряний пил» Редгрейн Лебовскі

«Кістки та Зоряний пил» Редгрейн ЛебовскіНазва: Кістки та Зоряний пил
Автор: Редгрейн Лебовскі
Рік видання 2021
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі, Зарубіжне фентезі
ISBN: 978-617-7914-01-2
Фрагмент

Про книгу «Кістки та Зоряний пил» Редгрейн Лебовскі

Книга “Кістки та Зоряний пил” Редгрейн Лебовскі – це захоплива історія про сміливу журналістку Адель та її брата Яґо, які вирішують розкрити таємницю Тиші, містичного туману, що переслідує мешканців Сонячного Королівства.

Під час небезпечної ночі на вулицях Шу вони зустрічають Пекельних Джентльменів, які розкривають Адель та Яґо секрети Тиші та пропонують їм вступити до свого клубу. Однак для цього дівчині доведеться зійти зі шляху, яким йшли до цього чоловіки.

Адель змушена переосмислити своє життя та стати сміливішою, щоб зрозуміти істину про себе та своє минуле. Вона розуміє, що кожна таємниця, кожен крок призведе її до більшого розуміння світу навколо.

Запрошуючи читачів у захопливий світ фантастичних пригод та таємниць, “Кістки та Зоряний пил” обіцяє бурхливі емоції, небезпеку та непередбачувані повороти подій. А що саме чекає на Адель у цій мандрівці, ви дізнаєтеся лише прочитавши цю захоплюючу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Кістки та Зоряний пил» Редгрейн Лебовскі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кістки та Зоряний пил» Редгрейн Лебовскі

Ua-Book
Додати коментар