«Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені» Дженніфер Л. Арментраут

«Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені» Дженніфер Л. АрментраутНазва: Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені
Автор: Дженніфер Л. Арментраут
Рік видання 2024
Жанри: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Сучасна зарубіжна література,
ISBN: 9786175482438
Фрагмент

Про книгу «Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені» Дженніфер Л. Арментраут

Книга “Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені” Дженніфер Л. Арментраут вабить читача в світ загадкових і небезпечних пригод. Головна героїня, Сера, стикається зі складною ситуацією, коли правда про її плани стає відома всьому світу. Усім відомо, що вона готова на все, щоб знищити тирана Коліса і зупинити його жорстоке панування.

Проте, коли вона починає співпрацювати з Ніктосом, відомим як жорстокий Предвічний, вона ризикує не лише своїм життям, але й своєю душею. Між ними спалахує нестримна пристрасть, яка ускладнює вже складну ситуацію.

Читач дізнається, що саме трапиться з головною героїнею, які виклики чекають її на шляху, та як вона знайде світло у пломені своєї долі, лише прочитавши захопливий роман “Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені” Дженніфер Л. Арментраут.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені» Дженніфер Л. Арментраут у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені» Дженніфер Л. Арментраут

Ua-Book
Додати коментар