«Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий

«Я (РОМАНТИКА)» Микола ХвильовийНазва: Я (РОМАНТИКА)
Автор: Микола Хвильовий
Рік видання 1924
Жанри: Українська класика, Українська освітня література, 🎓 Шкільні підручники, Література 20 століття
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий

Книга «Я (Романтика)» та повість «Санаторійна зона» відомого українського письменника Миколи Вінграновського – це виразний прорив в українській літературі, який дозволив створити відчуття, що романтика ще жива та може перетворитися в справжнє дійство. Книга представляє собою поєднання двох новел «Я (Романтика)» та «Санаторійна зона».

У «Я (Романтика)» головний герой – молодий чекіст, що перебуває в стані внутрішньої боротьби між своїми гуманістичними ідеалами та фанатизмом. Його трагічна історія свідчить про те, що добро та зло не такі прості, як нам здається, і що іноді найкращі ідеали можуть призвести до найстрашніших злочинів.

У повісті «Санаторійна зона» автор зображує непросте період революції та трансформації суспільства. Герої, які прагнули до ідеалів революції, знаходяться в санаторії, де лікують свої душевні рани. Проте, вони змушені зіткнутися з тим, що їхні ідеали підірвані, а реальність не відповідає їхнім очікуванням. Це є відображенням того, як ідеологія може бути підмінена нереальністю, а наслідки можуть бути дуже небезпечними для людей.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий

Ua-Book
Додати коментар