«Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде

«Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина ВільдеНазва: Сестри Річинські. Том ІІ
Автор: Ірина Вільде
Рік видання 2023
Жанри: Література 20 століття, Українська класика
ISBN: 9786178257842
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде

В книзі “Сестри Річинські. Том ІІ” Ірина Вільде вас чекає захоплива подорож у світ розбурханих стосунків та перевершень епохи початку XX століття. П’ять сестер, змушені зіткнутися з реальністю після втрати батька, шукають свій шлях у цьому складному світі.

А докладніше ви дізнаєтеся прочитавши цей захоплюючий роман, де кожен персонаж стикається з випробуваннями та перешкодами, а стосунки між сестрами стають справжнім викликом. Від образ до зради, від невиправданих очікувань до радикальних вчинків — всі ці елементи складають мозаїку складних взаємин та руйнування старих звичаїв.

Зустрічайте метафору занепаду старого світу у “Сестрах Річинських. Том ІІ”, де кожна сторінка наповнена емоціями та непередбачуваними поворотами подій. А що саме трапиться з головними героїнями ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде

Ua-Book
Додати коментар