«Тут були ми» Артур Дронь

«Тут були ми» Артур ДроньНазва: Тут були ми
Автор: Артур Дронь
Рік видання 2023
Жанри: Вірші українських поетів, Українська класика
ISBN: 978-966-448-242-1
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Тут були ми» Артур Дронь

В книзі “Тут були ми” Артур Дронь відкриває світ війни не через призму бойових подій, а через виразну мову поетичної душі, яка стала свідком складних часів. Вірші цієї збірки, написані на фронті, розповідають про людей, які вибрали любов понад страх, залишаючись тут і тепер.

Солдати говорять свою правдиву історію, не обтяжуючи її важким воєнним бременем. Вони спільно говорять про те, що значить бути людиною у найважчі моменти. Уривки листів від дітей, які стають частиною цієї книги, роблять її непередбачуваною та емоційно насиченою.

Книжка ілюстрована талановитою Катериною Сад, її роботи віддзеркалюють душевний стан військових та відображають красу та біль життя. “Тут були ми” – це не просто книга про війну, це спроба об’єднати різний досвід у спільну мову болю та надії. Зазираючи в кожен вірш, читач відчує, що трапляється з героями, тільки підкорившись магії слова. А докладніше про цю виразну подорож ви дізнаєтеся, лише скачавши чи взявши у руки цю вражаючу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тут були ми» Артур Дронь у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тут були ми» Артур Дронь

Ua-Book
Додати коментар