«Сестри Річинські. Том 1» Ірина Вільде

«Сестри Річинські. Том 1» Ірина ВільдеНазва: Сестри Річинські. Том 1
Автор: Ірина Вільде
Рік видання 2023
Жанри: Література 20 століття, Українська класика
ISBN: 978-617-8257-66-8
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Сестри Річинські. Том 1» Ірина Вільде

В книзі “Сестри Річинські. Том 1” Ірина Вільде розкриває перед читачем незабутню картину перших десятиліть ХХ століття, де головні герої – п’ять незалежних сестер – вирішують вийти зі свого комфортного, але обмеженого світу.

Зі смертю батька сестри опиняються в суворій реальності, порожньому не тільки від його присутності, але й від стандартних стереотипів. Вони стають власними керівниками, обираючи не шлях об’єкта чи залежності від чоловіків, а шлях своєї власної незалежності. Купа акцій збанкрутілої компанії стає не просто спадком, а можливістю змінити своє життя, зробити вибір та визначити власну долю.

В кожній з сестер горить вогонь відповідальності за власне життя, а їхні рішення виходять за межі традиційного патріархального суспільства. Читач попаде в турботливо створений світ, де кожна сторінка приховує загадку, а докладніше про перетворення головних героїв ви дізнаєтеся, лише вглиблюючись у цю захоплюючу книгу. А що саме трапиться з сестрами Річинські, ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захопливий том.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сестри Річинські. Том 1» Ірина Вільде у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сестри Річинські. Том 1» Ірина Вільде

Ua-Book
Додати коментар