«Емма» Джейн Остін

«Емма» Джейн ОстінНазва: Емма
Автор: Джейн Остін
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжна класика
ISBN: 9786175515334
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Емма» Джейн Остін

В книзі “Емма” Джейн Остін читачів очікує захоплююча подорож у світ англійського суспільства початку ХІХ століття.

Головна героїня, Емма Вудхаус, наділена неймовірним чуттям власного переваги та впевненістю в своїй здатності керувати чужими долями. Але ця впертість може призвести до болю для інших та загрози для її власного щастя.

Джейн Остін, незрівнянна «перша леді» англійської літератури, у своїх творах розкриває вишукану атмосферу Британії того періоду. Її романи вражають складністю правил поведінки, розкішними костюмами та англійським гумором, що не втрачають актуальності й зараз.

У книзі “Емма” чекають на вас захоплюючі пригоди, драматичні повороти, тонка психологія персонажів та вишуканий англійський гумор. Дізнайтеся більше про життя та інтриги головної героїні, розгорнуті в цьому захопливому романі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Емма» Джейн Остін у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Емма» Джейн Остін

Ua-Book
Додати коментар