««Смерть у Венеції» та інші новели» Томас Манн

««Смерть у Венеції» та інші новели» Томас МаннНазва: «Смерть у Венеції» та інші новели
Автор: Томас Манн
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжна класика
ISBN: 9786178206048
Фрагмент

Про книгу ««Смерть у Венеції» та інші новели» Томас Манн

У творчості Томаса Манна новели займають особливе місце. Саме коротка проза стала основою літературної спадщини письменника — від першого літературного дебюту і незадовго до власної смерті. Автор щоразу повертався до новелістики.
Перший том вибраної новелістики, під звучання опери Ріхарда Вагнера, відкриває новела «Трістан». Далі граційно перетікає в нерозлучну пару — «Тоніо Крегер» та «Смерть у Венеції». Життя художника в одній історії відбувається навколо подорожі з півдня на північ, в іншій — з півночі на південь. Одна подорож закінчується крихким примиренням, а інша — смертю.
А завершальним акордом першого тому стає новела «Маріо і чарівник». Оповідач описує подорож своєї сім’ї до вигаданого приморського містечка Торре ді Венере, де потрапляє на виступ фокусника і гіпнотизера, на ім’я Чіполла. Але харизматичний штукар використовує власні здібності, щоб контролювати аудиторію у дуже жорстокий і фашистський спосіб.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу ««Смерть у Венеції» та інші новели» Томас Манн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською ««Смерть у Венеції» та інші новели» Томас Манн

Ua-Book
Додати коментар