«П’ятеро поросят (Легендарний Пуаро)» Аґата Крісті

«П'ятеро поросят (Легендарний Пуаро)» Аґата КрістіНазва: П’ятеро поросят (Легендарний Пуаро)
Автор: Аґата Крісті
Рік видання 2023
Жанри: Детективи, Зарубіжна класика, Зарубіжні детективи, Класичні детективи
ISBN: 9786171500174
Фрагмент
 

Про книгу «П’ятеро поросят (Легендарний Пуаро)» Аґата Крісті

У відомому романі Аґати Крісті “П’ятеро поросят” легендарний детектив Еркюль Пуаро знову викликають на допомогу. Головна героїня Карла Лемаршан не вірить у вину своєї матері, Керолайн Крейл, яку засудили на довічне ув’язнення за вбивство її чоловіка, художника Еміаса Крейла. Карла прагне відновити добре ім’я своїй матері і звертається до знаменитого детектива Пуаро, сподіваючись на його допомогу.

Незабаром Пуаро дізнається, що в момент вбивства в домі Крейлів перебувало ще п’ятеро осіб. Серед них був Еміасів друг, який приїхав у гості разом зі своїм старшим братом. Також там була дівчина-натурниця, яка була пов’язана з Еміасом. Названа сестра Керолайн і її гувернантка також перебували в будинку. Пуаро відчуває, що вбивця знаходиться серед цих п’ятеро осіб, але для розкриття правди йому доведеться здійснити мандрівку у минуле.

За допомогою свого неперевершеного розуму та гострого спостереження, Пуаро починає вивчати кожного з підозрюваних. Він аналізує їхні мотиви, зв’язки та можливість бути причетними до злочину. Пуаро поступово розкриває інтриги, сімейні та особисті таємниці, які ховаються за маскою звичайного життя цих п’ятеро осіб.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «П’ятеро поросят (Легендарний Пуаро)» Аґата Крісті у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «П’ятеро поросят (Легендарний Пуаро)» Аґата Крісті

Ua-Book
Додати коментар