«Сага про Форсайтів. Книга 1» Джон Голсуорсі

«Сага про Форсайтів. Книга 1» Джон ГолсуорсіНазва: Сага про Форсайтів. Книга 1
Автор: Джон Голсуорсі
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжна класика
ISBN: 9786175510599
Фрагмент
 
 

Про книгу «Сага про Форсайтів. Книга 1» Джон Голсуорсі

“Сага про Форсайтів” – визнаний шедевр англійського письменника Джона Голсуорсі (1867-1933), який приніс йому всесвітню славу. Цей твір, написаний у формі сімейної хроніки, розповідає історію родини Форсайтів, яка символізує долі свого класу та епохи, в яку вони живуть.

Форсайти – це поважна буржуазна родина, чиє життя повністю підпорядковане власницьким інтересам, які становлять основу їх благополуччя та престижу. У прагматичному світі Форсайтів немає місця романтиці або глибоким почуттям. Проте, цей світ перетворюється на хаос, коли серця різних членів родини запалюються горінням любові, яке веде їх по шляху до щастя. Форсайтівська фортеця, яка здавалася непохитною, виявляється безсиллям перед протистоянням поколінь та нестримним духом нової епохи.

“Сага про Форсайтів” складається з трьох романів – “Власник”, “В зашморгу” і “Здаємо в оренду”, а також двох інтерлюдій. Роман “Власник” є першою частиною цієї трилогії. У цьому розділі ми знайомимося з членами родини Форсайтів, їхніми страстями, амбіціями та звичаями. Ця історія розкривається перед нами як витончений пазл, де кожна деталь має значення. Голсуорсі майстерно проникає в душу своїх персонажів, розкриваючи складність їхніх внутрішніх світів.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сага про Форсайтів. Книга 1» Джон Голсуорсі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сага про Форсайтів. Книга 1» Джон Голсуорсі

Ua-Book
Додати коментар