«Сага про Форсайтів. Книга 2» Джон Голсуорсі

«Сага про Форсайтів. Книга 2» Джон ГолсуорсіНазва: Сага про Форсайтів. Книга 2
Автор: Джон Голсуорсі
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжна класика
ISBN: 9786175510605
Фрагмент
 
 

Про книгу «Сага про Форсайтів. Книга 2» Джон Голсуорсі

“Сага про Форсайтів” – незабутня літературна шедевральна трилогія англійського письменника Джона Голсуорсі (1867-1933), яка заслужено принесла автору світову славу. Цей видатний твір, написаний у формі сімейної хроніки, розповідає захоплюючу історію родини Форсайтів, що стала символом своєї епохи та відображає долі свого класу.

Форсайти – це респектабельна буржуазна родина, чиє життя повністю пронизане власницькими інтересами, що становлять основу їхнього добробуту й могутності. В прагматичному світі Форсайтів немає місця романтиці й повноті почуттів. Проте, коли в серцях родини запалюється полум’я любові, все це безладдя охоплює мешканців, які намагаються знайти свій шлях до щастя. Непохитна форсайтівська твердиня, що здавалася непроникною, виявляється неспроможною протистояти суперечностям поколінь та нестримному духу нового часу.

“Сага про Форсайтів” складається з трьох захоплюючих романів – “Власник”, “В зашморгу” і “Здаємо в оренду”, а також з двох інтерлюдій – “Останнє літо Форсайта” і “Пробудження”. Цей текст присвячений другій книзі трилогії – “Сага про Форсайтів. Книга 2”. У цьому розділі розкриваються нові глибини долі родини Форсайтів, розгортаються неймовірні події та конфлікти, які перетинаються з проблемами класової та соціальної приналежності.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сага про Форсайтів. Книга 2» Джон Голсуорсі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сага про Форсайтів. Книга 2» Джон Голсуорсі

Ua-Book
Додати коментар