«Сирени Титана» Курт Воннеґут

«Сирени Титана» Курт ВоннеґутНазва: Сирени Титана
Автор: Курт Воннеґут
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжна класика
ISBN: 9786178281076
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Сирени Титана» Курт Воннеґут

В книзі “Сирени Титана” Курта Воннеґута розкривається заплутаний вихрь сюжетів, що вирує крізь простір та час, сплітаючи долі трьох неймовірних героїв.

Перша лінія розповідає про Вінстона Найлза Рамфурда, який, подолавши космічний простір, отримав надзвичайну здатність бачити майбутнє та пересуватися між різними точками Сонячної системи. Його пригоди розгортаються у неймовірному космічному танці.

Друга лінія веде нас за Малахієм Константом, найбагатшим чоловіком Землі, у його захоплюючих подорожах між планетами, сповнених небезпеками та таємницями. Але чи зможе він врятуватися від підступу, який долає його самого?

Третя лінія виводить нас на Титан, де робот Сейло, зламавшись на цьому супутнику Сатурна, чекає на ремонтну деталь від своїх товаришів. Час і простір сплітають їхні долі у вражаючий лабіринт подій.

Відкрийте для себе таємниці простору та часу разом із Куртом Воннеґутом у “Сиренах Титана”. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей роман, де кожна сторінка – це крок у невідомий світ авторської майстерності.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Сирени Титана» Курт Воннеґут у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сирени Титана» Курт Воннеґут

Ua-Book
Додати коментар