«Берегиня. Том 2» Наунау

«Берегиня. Том 2» НаунауНазва: Берегиня. Том 2
Автор: Наунау
Рік видання 2023
Жанри: Манга
ISBN: 9786178376000
Фрагмент

Про книгу «Берегиня. Том 2» Наунау

Книга “Берегиня. Том 2” Наунау – це захоплива подорож у світ стародавнього Тайваню, де таємниці минулого розгадуються під пильним оком сучасної читачки.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман, як панянці Дзє вдасться зберегти свою незалежність у світі, де таємничі зникнення та загадкові вбивства стають все більш загостреними. Чи зможе вона розкрити правду, яка ховається за маскою старости та його рідні?

А що саме трапиться з головною героїнею, ви дізнаєтеся тільки, прочитавши цю захоплюючу книгу, де сторінки наповнені магією історії, елегантно відтвореною через м’які та естетичні малюнки. Подорожуйте часом разом із Берегинею та відкрийте для себе непередбачувані таємниці минулого Тайваню!


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Берегиня. Том 2» Наунау у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Берегиня. Том 2» Наунау

Ua-Book
Додати коментар