«Тиха дівчина у гучному світі» Д. Тан

«Тиха дівчина у гучному світі» Д. ТанНазва: Тиха дівчина у гучному світі
Автор: Д. Тан
Рік видання 2023
Жанри: Манга
ISBN: 978-617-8280-04-8
Фрагмент

Про книгу «Тиха дівчина у гучному світі» Д. Тан

Зануртеся у світ коміксів, де кожен малюнок — це маленький відлуння великого емоційного світу інтровертів. Деббі Тан розкриває перед читачами злети й падіння під час дорослішання, вчачи нас бачити красу тихості та спокою серед галасливого світу.

Ця книга — не лише комікси, а справжня корисна інструкція для тих, хто має друзів-інтровертів, а також величезне полегшення для самих інтровертів. Чутливі малюнки та м’який гумор авторки виражають усю чарівливість інтровертності, показуючи, як кожен момент може бути цінним у своєму тихому світі.

Відкрийте для себе цей захоплюючий світ, де тихі дівчата виявляються героями у гучному світі, а їхня неповторна краса і виразна індивідуальність змушує задуматися про справжню цінність та різноманітність людської природи. А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши захоплюючу книгу “Тиха дівчина у гучному світі” від авторки Деббі Тан.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тиха дівчина у гучному світі» Д. Тан у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тиха дівчина у гучному світі» Д. Тан

Ua-Book
Додати коментар