«Тільки я візьму новий рівень. Книга 6» Dubu, Chugong

«Тільки я візьму новий рівень. Книга 6» Dubu, ChugongНазва: Тільки я візьму новий рівень. Книга 6
Автор: Dubu, Chugong
Рік видання 2023
Жанри: Манга
ISBN: 9786177984527
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Тільки я візьму новий рівень. Книга 6» Dubu, Chugong

В книзі “Тільки я візьму новий рівень. Книга 6” ви знову зустрінетеся з неймовірним світом мисливця Сонг ДжінУ, який стає сильнішим кожного дня. Цей 6-ий том манги не лише продовження захопливих пригод, але й ексклюзивне видання у твердій обкладинці з вибірковим лакуванням, що робить його унікальним у своєму роді.

Але що ж очікує на головного героя на цей раз, які випробування та пригоди чекають на нього в цьому томі, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захопливий роман. Відкрийте для себе нові аспекти цього захоплюючого світу та відчуйте напруження і пригоди разом з Сонг ДжінУ. Це єдина можливість отримати унікальне видання зі знижкою. Не пропустіть свій шанс!


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тільки я візьму новий рівень. Книга 6» Dubu, Chugong у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тільки я візьму новий рівень. Книга 6» Dubu, Chugong

Ua-Book
Додати коментар