«Мемуари Ванітаса. Том 1» Джюн Мочідзухі

«Мемуари Ванітаса. Том 1» Джюн МочідзухіНазва: Мемуари Ванітаса. Том 1
Автор: Джюн Мочідзухі
Рік видання 2024
Жанри: Манга
ISBN: 9786178109943
Фрагмент

Про книгу «Мемуари Ванітаса. Том 1» Джюн Мочідзухі

Книга “Мемуари Ванітаса. Том 1” Джюн Мочідзухі – це захоплива історія про вампіра, який прагне знайти прокляту “Книгу Ванітаса”, щоб помститися всім своїм сородичам.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман, який розповідає про молодого авантюриста Ноє, який відправляється до Парижа на пошуки загадкової книги. Його мандрівка наповнена небезпекою і таємницями, адже він опиняється у ворожнечі з вампірами, які намагаються завадити його планам.

А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки, перейшовши сторінки цієї книги, де на Ноє чекають неймовірні пригоди, небезпека і зустрічі з тими, кого він найменше чекав побачити. “Мемуари Ванітаса. Том 1” – це захоплююча пригода, яка зачарує вас з перших рядків і не відпустить до останньої сторінки.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Мемуари Ванітаса. Том 1» Джюн Мочідзухі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мемуари Ванітаса. Том 1» Джюн Мочідзухі

Ua-Book
Додати коментар