«Коротка історія філософії» Найджел Уорбертон

«Коротка історія філософії» Найджел УорбертонНазва: Коротка історія філософії
Автор: Найджел Уорбертон
Рік видання 2023
Жанри: Філософія
ISBN: 978-617-8115-95-1
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Коротка історія філософії» Найджел Уорбертон

У книзі “Коротка історія філософії” Найджела Уорбертона вас чекає неймовірна подорож хронологією великих філософських ідей. Ця подорож включає 40 унікальних зупинок, які розкриють перед вами загадки та тонкощі філософського мислення.

За допомогою авторської майстерності Уорбертона, ви будете навчатися ставити запитання на кшталт великого Сократа, відчувати дух скептицизму, навчитесь розуміти Канта та розрізняти відтінки наших світових поглядів. Ви дізнаєтеся про погляди К’єркеґора, Дарвіна, Камю, Маркса та багатьох інших видатних філософів. Наприклад, як праці Фрідріха Ніцше “схвалили” Третій Райх або як Алан Тюрінг розробив важливий тест для штучного інтелекту.

Ця книга дуже доступно написана, вона використовує приклади та захоплюючі історії, які роблять філософію легкою, захопливою та цікавою для будь-якого читача. Наважтеся на цю подорож в світ філософського мислення, і ви відкриєте для себе захоплюючий світ думок та ідей, які вплинули на наше сучасне розуміння світу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Коротка історія філософії» Найджел Уорбертон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Коротка історія філософії» Найджел Уорбертон

Ua-Book
Додати коментар