“Волден, або Життя в лісах” Генрі Девід Торо

"Волден, або Життя в лісах" Генрі Девід ТороНазва: Волден, або Життя в лісах
Автор: Генрі Девід Торо
Рік видання 2021
Жанри: Біографії і Мемуари, Філософія
ISBN: 9786175695142
Фрагмент
 
 

Про книгу “Волден, або Життя в лісах” Генрі Девід Торо

Книга “Волден, або Життя в лісах” Генрі Девіда Торо – це повість про відпочинок від цивілізації, про відмову від зручностей та відчуття волі, яке можна відчути, проживаючи на одному з найпрекрасніших місць на Землі. Книга є непересічним прикладом того, як людина може знайти гармонію з природою та з самим собою, якщо відкине всі зайві матеріальні блага та зосередиться на духовному розвитку.

Автор, філософ і натураліст Генрі Торо, прожив два роки в лісі на березі ставка, де спостерігав за природою, вирощував рослини та будував свою хатину. У цьому місці він знайшов відповідь на питання, які його турбували, і розкрив для себе новий світ. Тут він знайшов зв’язок з природою, знайшов те, що називає “життям вищим рівнем”.

У своїй книзі автор розповідає про свої спостереження за природою, про свій духовний розвиток, про те, як він досліджував межі свого тіла та духу. Книга містить докладні описи прекрасних пейзажів, відтінків кольорів, ароматів та звуків лісу. У цій книзі Торо розкриває свої внутрішній світ та показує, як жити в гармонії з природою.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Волден, або Життя в лісах” Генрі Девід Торо у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Волден, або Життя в лісах” Генрі Девід Торо

Ua-Book
Додати коментар