«Sapiens: Людина розумна. Коротка історія людства» Ювал Ной Харарі

«Sapiens: Людина розумна. Коротка історія людства» Ювал Ной ХараріНазва: Sapiens: Людина розумна. Коротка історія людства
Автор: Ювал Ной Харарі
Рік видання 2021
Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна, Публіцистика
ISBN: 9789669937155
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Sapiens: Людина розумна. Коротка історія людства» Ювал Ной Харарі

Ця коротка історія людства — не традиційний хронологічний перелік подій і правителів, який бачимо в багатьох підручниках і науково-популярних виданнях. Ювал Ной Харарі поступово розкриває перед читачем, яким чином Homo sapiens із невидатного виду мавп став Людиною і досяг сучасних вершин економічного, технологічного та інтелектуального розвитку. Почавши з Когнітивної революції сімдесят тисяч років тому, автор показує, як наш біологічний вид розселявся по планеті, як здійснив Аграрну революцію приблизно дванадцять тисяч років тому, як нарешті Промислова і Наукова революції Нового часу дали Людині в руки могутні інструменти, за допомогою яких вона може не лише технічно розвиватися, а й змінити власну біологію. Ба більше, людство тепер здатне навіть знищити себе. І це може статися як унаслідок застосування ядерної чи іншої зброї масового ураження, так і в результаті створення на основі сапієнс інтелектуально розвинених істот зі здібностями, які нині неможливо передбачити.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Sapiens: Людина розумна. Коротка історія людства» Ювал Ной Харарі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Sapiens: Людина розумна. Коротка історія людства» Ювал Ной Харарі

Ua-Book
Додати коментар