«Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон, Джеймс Робінсон

«Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон, Джеймс РобінсонНазва: Динозаври. Новий погляд
Автор: Майкл Бентон, Джеймс Робінсон
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна
ISBN: 9786179526732
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон, Джеймс Робінсон

Книга “Динозаври. Новий погляд” Майкла Бентона та Джеймса Робінсона – це захоплива подорож у світ динозаврів, яка перевертає наше розуміння цих доісторичних істот. За останні двадцять років наукові дослідження динозаврів перетворили цю таємничу науку в справжню наукову дисципліну.

У цій книзі ви дізнаєтеся, як нові технології дозволили вченим відкрити секрети, які раніше були недоступні. Вони дозволили визначити колір динозаврів, силу їхнього укусу, максимальну швидкість руху та навіть те, як вони піклувалися про своїх дитинчат.

Майкл Бентон, провідний світовий палеонтолог, і Джеймс Робінсон розкривають таємниці пошуку і розкопок динозаврів, а також те, як зі скам’янілих решток можна відновити їхні властивості, включаючи зовнішність, зріст, раціон та поведінку.

Ця книга перетворює палеобіологію з області гіпотез на одну з найточніших біологічних наук і показує, що динозаври, незважаючи на своє вимерлесть, залишаються частиною нашого світу.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий науковий шлях у світ динозаврів. “Динозаври. Новий погляд” – це книга, яка розкриє перед вами всі таємниці цих дивовижних створінь і перетворить ваше уявлення про доісторичний світ.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон, Джеймс Робінсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Динозаври. Новий погляд» Майкл Бентон, Джеймс Робінсон

Ua-Book
Додати коментар