«Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі

«Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу ЛіНазва: Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад
Автор: Кай-Фу Лі
Рік видання 2020
Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна, Програмування
ISBN: 978-966-993-248-8
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі

Книга “Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад” від Кай-Фу Лі – це захоплююча подорож у світ майбутнього, де штучний інтелект викликає не лише економічні та технологічні зміни, а й реформує наше розуміння світу.

Чесно про те, кому загрожує втрата роботи через штучний інтелект та які економічні наслідки тягнуть за собою технологічні прориви. А що саме трапиться з головними героями – ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу.

Автор досліджує вплив штучного інтелекту на світовий лад, розглядаючи відмінності між Китаєм та Кремнієвою долиною, які стали наддержавами в цій новій епохі. Він висвітлює, чому ці країни стали центрами технологічних інновацій та як це впливає на геополітичну карту світу.

Ця книга допомагає вам зрозуміти, чи буде суперкомп’ютер правити світом, і як ми можемо не залишитися позаду прогресу. Вона розкриває ключові моменти і розмірковує над майбутнім світу, де штучний інтелект грає вирішальну роль.

“Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад” – це ваш віконечко в майбутнє, де технологічні прориви формують нові реалії. А докладніше ви дізнаєтесь прочитавши цю книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі

Ua-Book
Додати коментар