«7 звичок високоефективного шлюбу» Стівен Кові, Сандра Кові, Джон Кові, Джейн Кові

«7 звичок високоефективного шлюбу» Стівен Кові, Сандра Кові, Джон Кові, Джейн КовіНазва: 7 звичок високоефективного шлюбу
Автор: Стівен Кові, Сандра Кові, Джон Кові, Джейн Кові
Рік видання 2022
Жанри: Психологія, Сімейна психологія
ISBN:978-966-448-008-3
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «7 звичок високоефективного шлюбу» Стівен Кові, Сандра Кові, Джон Кові, Джейн Кові

Бурхливі часи вимагають сильних, відданих особистих стосунків, уважає автор книжок “Сім звичок високоефективних людей” та “12 важелів успіху” Стівен Річардз Кові. А здорове подружжя і родина – підвалини цивілізації, та цегла, з якої будується суспільство. Міцні стосунки не можуть просто відбуватися, вони потребують сукупної енергії, таланту і бажання усіх членів родини.

Два подружжя родини Кові діляться у книжці своїм досвідом подружнього життя, наголошуючи на 7-ми основних звичках високоефективного шлюбу, які допоможуть визначити пріоритети у стосунках, будувати щасливе й ефективне подружнє партнерство, об’єднатися довкола спільної мети та мрій, бачити місію шлюбу і правильно розподіляти час між роботою та родиною.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «7 звичок високоефективного шлюбу» Стівен Кові, Сандра Кові, Джон Кові, Джейн Кові у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «7 звичок високоефективного шлюбу» Стівен Кові, Сандра Кові, Джон Кові, Джейн Кові

Ua-Book
Додати коментар