«Good Vibes, Good Life. Любов до себе — ключ до розкриття вашої величі» Векс Кінґ

«Good Vibes, Good Life. Любов до себе — ключ до розкриття вашої величі» Векс КінґНазва: Good Vibes, Good Life. Любов до себе — ключ до розкриття вашої величі
Автор: Векс Кінґ
Рік видання 2024
Жанри: Психологія
ISBN: 9786175481912
Фрагмент

Про книгу «Good Vibes, Good Life. Любов до себе — ключ до розкриття вашої величі» Векс Кінґ

В книзі “Good Vibes, Good Life. Любов до себе — ключ до розкриття вашої величі” Векс Кінґ поділиться з вами секретами та відповідями на запитання, які стосуються саморозвитку та пошуку щастя. Він розкаже про те, як перетворити негативні емоції на позитивні, як навчитися любити себе та знайти власну внутрішню велич. Ця книга – це не лише збірка порад, але й історія особистого досвіду автора, який долав багато перешкод у своєму житті і тепер готовий надихнути вас на власні перемоги.

Читаючи цю книгу, ви дізнаєтеся, як розвивати позитивні життєві звички, змінювати переконання, ставити перед собою цілі та подолати страхи. Векс Кінґ навчить вас медитації та уважності, які допоможуть вам зосередитися на позитивних аспектах життя та знайти власний внутрішній спокій.

А головне, ця книга покаже вам, що змінюючи свій спосіб мислення та діяльності, ви можете змінити світ навколо себе. Дізнайтеся більше про цей захопливий шлях до самовдосконалення, прочитавши книгу “Good Vibes, Good Life” Векса Кінґа.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Good Vibes, Good Life. Любов до себе — ключ до розкриття вашої величі» Векс Кінґ у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Good Vibes, Good Life. Любов до себе — ключ до розкриття вашої величі» Векс Кінґ

Ua-Book
Додати коментар