«Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер

«Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва ЕґерНазва: Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя
Автор: Едіт Єва Еґер
Рік видання 2022
Жанри: Психологія, Соціальна психологія
ISBN: 978-617-8012-05-2
Фрагмент
 

Про книгу «Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер

Книга “Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя” відомої психотерапевтки Едіт Єви Еґер — це практичний посібник, написаний на прохання читачів її популярного бестселера “Вибір”. У цій книзі авторка надає 12 цінних сеансів, що стануть надійними підказками для того, щоб позбутись від пастки власного розуму та зберегти своє ментальне здоров’я.

У цих розділах Едіт Еґер, заслужено визнана експертка з психотерапії, розкриває секрети того, як свідомо сприймати свої емоції, перебороти комплекс жертви, зцілити від дитячих травм, впоратись із втратами та горем, а також як вирішувати конфліктні ситуації або уникати їх. Вона також навчить читачів приймати і полюбляти самого себе, позбутися відчуття вини, контролювати страхи та справлятися з тривожністю.

У кожному розділі докторка Еґер ділиться особистими історіями зі свого власного життя та надзвичайними прикладами з практики зі своїми пацієнтами. Вона пропонує читачам ключі до визволення від проблем, що намагаються утримувати нас у в’язниці. Ці ключі представлені у вигляді установок, вправ або питань, які допоможуть кожному знайти шлях до свободи від ментальних обмежень та знову насолоджуватися радістю життя.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дар. 12 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер

Ua-Book
Додати коментар