«Тією горою є ви. Як перетворити самосаботаж на самовдосконалення» Бріанна Вест

«Тією горою є ви. Як перетворити самосаботаж на самовдосконалення» Бріанна ВестНазва: Тією горою є ви. Як перетворити самосаботаж на самовдосконалення
Автор: Бріанна Вест
Рік видання 2023
Жанри: Психологія, Загальна психологія
ISBN: 9786175480892
Фрагмент
 

Про книгу «Тією горою є ви. Як перетворити самосаботаж на самовдосконалення» Бріанна Вест

У книзі «Тією горою є ви. Як перетворити самосаботаж на самовдосконалення» від Бріанни Вест знаходиться надзвичайно корисний посібник для тих, хто бореться зі шкідливою звичкою самосаботажу. Автор пропонує нам нову, більш зрозумілу перспективу нашого ставлення до звичок, засновану на науці про фізіологію, психологію та поведінку. Вона показує, що багато з наших реакцій та звичок базуються на підсвідомих процесах, і ми можемо змінити їх лише тоді, коли розуміємо їх справжнє джерело.

Автор також дає поради, як розвивати емоційний інтелект, щоб краще контролювати свої емоції та знайти мотивацію для змін. Вона поділяється особистими історіями та досвідом, які їй самій допомогли подолати самосаботаж та досягти своїх цілей.

Книга написана легко та зрозуміло. Автор використовує прості терміни та гумор, щоб пояснити складні концепції. Її стиль привабливий для широкої аудиторії, і ця книга дійсно може змінити життя тих, хто шукає способи подолати самосаботаж.

Узагалі-то, «Тією горою є ви» – це чудовий посібник для всіх, хто прагне покращити своє життя, змінити свої звички та перестати саморуйнуватися. Це практичний посібник, який не лише надає знання, але й допомагає читачам засвоїти інструменти для досягнення їх цілей.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Тією горою є ви. Як перетворити самосаботаж на самовдосконалення» Бріанна Вест у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тією горою є ви. Як перетворити самосаботаж на самовдосконалення» Бріанна Вест

Ua-Book
Додати коментар