«Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірина Лопатухіна

«Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірина ЛопатухінаНазва: Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри
Автор: Ірина Лопатухіна
Рік видання 2023
Жанри: Психологія, Соціальна психологія, Здоров’я і правильне харчування
ISBN: 9786177840403
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірина Лопатухіна

Моя третя книга «Їжа, душа і тіло — у пошуках гармонії та міри» — нова, хоча в першій її частині є багато відредагованих текстів зі «старої» книги «PROраб їжі. Психологія стрункості».

Перша її частина допоможе розібратися з психологією переїдання, переглянути свої «відносини з Їжею». Хто для вас Їжа (так-так, ставлю питання саме таким чином!)? І навіщо вам із місяця на місяць, із року в рік саботувати свої ж чудові починання «менше їсти та більше рухатися»? Запрошую вас і думати — аналізувати — співставляти, і пограти (вправи книги), і спробувати те, що вам сподобається з моїх рекомендацій…

Друга частина — для колег, як практикуючих, так і студентів-психологів. Пишу про види та «витоки» порушень харчової поведінки (ПХП), про можливості.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірина Лопатухіна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Їжа, душа і тіло у пошуках гармонії та міри» Ірина Лопатухіна

Ua-Book
Додати коментар