“Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити” Раян Голідей , Стівен Генсільман

"Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити" Раян Голідей , Стівен ГенсільманНазва: Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити
Автор: Раян Голідей , Стівен Генсільман
Рік видання 2022
Жанри: Загальна психологія, Психологія
ISBN: 978-617-8115-29-6
Фрагмент

Про книгу “Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити” Раян Голідей , Стівен Генсільман

“Стоїцизм на кожен день” – це книга, що пропонує читачеві 366 роздумів про мудрість, стійкість та мистецтво жити. Автори книги – Раян Голідей та Стівен Генсільман, розглядають стоїцизм як філософію, яка допомагає людині знайти гармонію із світом, зосередитися на тому, що є важливим, та приймати життєві обставини з розумінням і мудрістю.

Кожен день у книзі представлений одним роздумом, який надихає на нові думки та роздуми. Автори зазначають, що стоїцизм не є панацеєю на всі життєві проблеми, але може допомогти людині знайти свій шлях у житті, зосередитися на тому, що дійсно важливо.

Книга містить поради та вправи для розвитку стійкості, впевненості, волі та розуміння світу. Вона орієнтована на реалії сучасного життя та пропонує читачеві практичні інструменти, які допоможуть знайти гармонію з собою та світом.

“Стоїцизм на кожен день” може бути корисною для тих, хто шукає відповіді на складні питання життя, хто хоче покращити своє ставлення до себе та оточуючих, хто хоче розвивати свою мудрість та розуміння світу. Книга надихає на думки та дії, допомагає змінити свій погляд на життя та знайти гармонію зі світом.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити” Раян Голідей , Стівен Генсільман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Стоїцизм на кожен день. 366 роздумів про мудрість, стійкість і мистецтво жити” Раян Голідей , Стівен Генсільман

Ua-Book
Додати коментар