“Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи” Джулі Сміт

"Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи" Джулі СмітНазва: Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи
Автор: Джулі Сміт
Рік видання 2022
Жанри: Зарубіжна психологія, Загальна психологія, Психологія, Мотивація
ISBN: 978-617-12-9822-4
Фрагмент
 

Про книгу “Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи” Джулі Сміт

Дослідження ґрунтується на багаторічному досвіді роботи авторки у сфері клінічної психології

Докторка Джулі Сміт має понад десять років досвіду роботи клінічною психологинею. Вона одна з перших використала TikTok як інструмент терапії та експрес-порадник у галузі психічного здоров’я. Наразі у докторки Сміт три мільйони підписників. Вона є психологинею BBC Radio 1 Life Hacks. Про неї писали Women’s Health, Buzzfeed, The Telegraph, The Times, The Sunday Mail, Glamour, CNN тощо.

Життєві проблеми й турботи повсякчас розхитують емоційний фон та психічне здоров’я. Докторка Джулі Сміт чудово розуміє ваш стан. І має у своєму арсеналі набір терапевтичних інструментів для подолання будь-яких життєвих негараздів, критики, депресії, демотивованості, для зміцнення впевненості в собі та психологічної стійкості навіть у найважчі часи.

Як пояснити свій поганий настрій

Емоційні пастки, яких треба стерегтися

Як змусити стрес працювати на себе та що робити з тривогою

Боротьба зі страхом неминучого та пропрацювання всіх стадій горя

Як змусити себе щось робити, коли бажання немає, і підтримувати почуття мотивації в інших

Ваш психічний добробут так само важливий, як і фізичний. Дбаючи про нього, ви закладете фундамент щасливого та стабільного майбутнього для вас і ваших близьких.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи” Джулі Сміт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Чому мені раніше цього не казали? Стратегія спокійного життя в буремні часи” Джулі Сміт

Ua-Book
Додати коментар