“УПА. Історія нескорених” Володимир В’ятрович , Ігор Дерев’яний , Руслан Забілий , Петро Содоль

"УПА. Історія нескорених" Володимир В'ятрович , Ігор Дерев'яний , Руслан Забілий , Петро СодольНазва: УПА. Історія нескорених
Автор: Володимир В’ятрович , Ігор Дерев’яний , Руслан Забілий , Петро Содоль
Рік видання 2023
Жанри: Публіцистика, Українська публіцистика
ISBN: 978-617-8120-42-9
Фрагмент

Про книгу “УПА. Історія нескорених” Володимир В’ятрович , Ігор Дерев’яний , Руслан Забілий , Петро Содоль

Книга “УПА. Історія нескорених” написана спільно Володимиром В’ятровичем, Ігорем Дерев’яним, Русланом Забілим та Петром Содолем. Це дослідження про Українську Повстанську Армію, яка стала символом національного визволення та боротьби за свободу українського народу.

Книга складається з 14 розділів, де автори досліджують історію створення та боротьби УПА. Вони простежують кожен етап формування повстанської армії, від її зародження в 1942 році, до закінчення війни та подальшої діяльності на захист національних інтересів.

У книзі розповідається про роль УПА в розвитку українського національного руху, про її військову техніку, зброю та тактику бою. Автори детально аналізують найважливіші події, що відбувалися на теренах України під час Другої світової війни, зокрема Мар’їнку, Березнівку, Бровари, Коростень, Стрий та інші.

Книга містить багато фотографій, документів та архівних матеріалів, що надає можливість читачеві побачити реальний стан справ та переживання людей, що брали участь в бойових діях.

УПА відіграла важливу роль у визволенні України від нацистських окупантів та вплинула на подальший розвиток українського національного руху.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “УПА. Історія нескорених” Володимир В’ятрович , Ігор Дерев’яний , Руслан Забілий , Петро Содоль у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “УПА. Історія нескорених” Володимир В’ятрович , Ігор Дерев’яний , Руслан Забілий , Петро Содоль

Ua-Book
Додати коментар