«Повітряна війна і література» Вінфрід Георг Зебальд

«Повітряна війна і література» Вінфрід Георг ЗебальдНазва: Повітряна війна і література
Автор: Вінфрід Георг Зебальд
Рік видання 2023
Жанри: Публіцистика, Біографії і Мемуари, Книги про війну
ISBN: 978-617-7948-25-3
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Повітряна війна і література» Вінфрід Георг Зебальд

У книзі “Повітряна війна і література” Вінфріда Георга Зебальда вируште в подорож крізь порожнечу колективної пам’яті та роздуми про мову літератури в тлі катастроф Другої світової війни.

Лекції, які вразили Цюрихське лялькове театр у 1997 році, розкривають найглибші аспекти таємниць килимових бомбардувань німецьких міст. Зебальд, як письменник і літературний критик, вчить нас розуміти мовчання, яке народжується від замовчування трагедій та порожнечі.

Ця книга — це не лише розкриття різних способів письма, народжених у напрузі та праві на мовчання, але й спроба відповісти на питання про суспільний договір пам’яті, оснований на тому, що ми вирішуємо забути.

Зебальдові вдається висвітлити темні куточки нашої історії, використовуючи рідкісні літературні твори, що відзначаються спробами передати жах тотального знищення.

“Повітряна війна і література” — це не лише погляд на минуле, але й виклик для роздумів про сучасність та майбутнє. Відкрийте для себе світ слова і споглядання разом із Вінфрідом Георгом Зебальдом.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Повітряна війна і література» Вінфрід Георг Зебальд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Повітряна війна і література» Вінфрід Георг Зебальд

Ua-Book
Додати коментар