«Інфорок. Історія рок-музики» Ернесто Ассанте, Джулія Де Амічіс

«Інфорок. Історія рок-музики» Ернесто Ассанте, Джулія Де АмічісНазва: Інфорок. Історія рок-музики
Автор: Ернесто Ассанте, Джулія Де Амічіс
Рік видання 2023
Жанри: Публіцистика, Біографії і Мемуари
ISBN: 978-617-8023-25-6
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Інфорок. Історія рок-музики» Ернесто Ассанте, Джулія Де Амічіс

У книзі “Інфорок. Історія рок-музики” Ернесто Ассанте та Джулії Де Амічіс рок-музика оживає через чарівну магію інфографіки, яка розкриває перед читачем не лише еволюцію жанру, але й його вплив на світову культуру.

Від блюзу до техно, від Боба Ділана до “The Chemical Brothers”, кожен артист і гурт розгортають свій шлях на сторінках цієї унікальної книги. Інфографіка стає магнітом для поглиблення в історію рок-музики – кількість проданих платівок, світові тури, місце в чартах, премії, гонорари, аудиторія у соцмережах – усе в одному захопливому візуальному викладі.

Ця книга – не просто інформаційний атлас, це подорож у світ звуку та ритму, де історія рок-музики оживає завдяки захоплюючим фотографіям з журналів, концертів та обкладинок альбомів. Відкрийте для себе історію тих, хто назавжди змінив світ через неповторну призму “Інфорок”.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Інфорок. Історія рок-музики» Ернесто Ассанте, Джулія Де Амічіс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Інфорок. Історія рок-музики» Ернесто Ассанте, Джулія Де Амічіс

Ua-Book
Додати коментар