“Міфи Стародавньої Греції”

"Міфи Стародавньої Греції"Назва: “Міфи Стародавньої Греції”
Рік видання 2016
Жанри: Шкільні підручники
ISBN: 978-966-917-088-0
Фрагмент
 

Про книгу “Міфи Стародавньої Греції”

Книга “Міфи Стародавньої Греції” – це збірка найвідоміших міфів давньогрецької міфології, які з часом стали класикою світової літератури. Автором є Роберт Грейвз – британський поет, письменник та митцький критик.

Книга складається з багатьох міфів, які пов’язані з життям богів та героїв Стародавньої Греції, таких як Зевс, Посейдон, Афродіта, Геракл, Одіссей та багато інших. Кожен міф описує події, що відбуваються в житті цих героїв, їх відносини з іншими богами та героями, їхні пригоди, перемоги та поразки.

Автор розповідає про міфи, які були важливими для давньогрецької культури та релігії, а також про вплив цих міфів на сучасну культуру та літературу. Книга не тільки цікава, але й надихає на задум про значення різних божеств та героїв для нашого світу.

Крім того, книга містить ілюстрації та пояснення, що допомагає краще зрозуміти сюжет міфів та побачити їх уяву, що автори мали при написанні.

Загалом, “Міфи Стародавньої Греції” є цікавою та корисною книгою для всіх, хто цікавиться історією, культурою та міфологією. Це добрий варіант як для тих, хто вже знайомий з цією темою, так і для тих, хто ще не мав можливості детально познайомитися з давньогрецькою міфологією.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Міфи Стародавньої Греції” у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Міфи Стародавньої Греції”

Ua-Book
Додати коментар