«30 віршів про любов і залізницю» Сергій Жадан

«30 віршів про любов і залізницю» Сергій ЖаданНазва: 30 віршів про любов і залізницю
Автор: Сергій Жадан
Рік видання 2023
Жанри: Вірші, Вірші українських поетів
ISBN: 9789664481233
Фрагмент
 

Про книгу «30 віршів про любов і залізницю» Сергій Жадан

«30 віршів про любов і залізницю» Сергія Жадана – це книга, яка запрошує читача в захоплюючу подорож через поезію, де залізниця й любов зливаються в єдине неповторне переживання. З дитинства ми відчуваємо, що залізниця – це не просто транспортний засіб, але й справжня таємниця, що відкриває шляхи до мандрівок, дозволяє подолати відстані та зануритися в безмежний простір нових вражень.

У цій книзі Сергій Жадан пропонує нам свої поезії, написані протягом багатьох років, які пронизані залізничною атмосферою та почуттями, що виникають у залізничних подорожах. Тут ви знайдете вірші, які прямо чи опосередковано пов’язані зі злетами та падіннями поїздів, з тихим стукотом коліс і пізніми гудками.

У цих віршах вирує життя країни, яке протікає вздовж залізниці. Вокзальна площа входить у сни, люди, які схожі на равликів, засинають на вокзалах, несучи на своїх плечах свої розчинені домівки. Військові вирушають на Схід, щоб захистити країну, а потім повертаються до своїх рідних. Пасажири, слухаючи тихий стук коліс і пізні гудки, розглядають заліснені пагорби, сонні долини та заміські будівлі, а провідники, занурені в свої справи, розганяють сновидіння.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «30 віршів про любов і залізницю» Сергій Жадан у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «30 віршів про любов і залізницю» Сергій Жадан

Ua-Book
Додати коментар