«Третій рай» Юрій Іздрик

«Третій рай» Юрій ІздрикНазва: Третій рай
Автор: Юрій Іздрик
Рік видання 2023
Жанри: Вірші, Сучасна українська література
ISBN: 978-966-448-228-5
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Третій рай» Юрій Іздрик

В книзі “Третій рай” Юрія Іздрика вас чекає подорож до особливого світу, де слово стає не лише транслятором думок, але й ключем до уявного раю. Ця збірка – спроба поетичного шаманізму, яка об’єднує тексти в єдиний канон земного раю, такого, яким його уявляє сам Автор.

“Третій рай” – це не тільки словесна мантра, але і візуальна симфонія, оскільки кожна сторінка ілюстрована розмальованими сірниковими коробочками від талановитого Іздрика. Ця серія виникла під час блекаутів 2022-го, надаючи «візії раю» специфічне забарвлення та настрій.

А що саме трапиться з читачем, який заглибиться у сторінки “Третього раю”, ви дізнаєтеся тільки скачавши цей витончений літературний та візуальний твір. Відкрийте для себе світ, де межа між словом та образом стирається, а власні уявлення про рай набувають нового, фантастичного виміру. А докладніше ви дізнаєтеся, переступивши поріг “Третього раю” – книги, яка вас закликає на віртуальне подорожжя, де слово і образ танцюють у гармонії.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Третій рай» Юрій Іздрик у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Третій рай» Юрій Іздрик

Ua-Book
Додати коментар