«Книжка любові і люті» Марина Пономаренко

«Книжка любові і люті» Марина ПономаренкоНазва: Книжка любові і люті
Автор: Марина Пономаренко
Рік видання 2023
Жанри: Вірші українських поетів, Сучасна українська література
ISBN: 978-966-448-096-0
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Книжка любові і люті» Марина Пономаренко

У захоплюючій поетичній збірці “Книжка любові і люті” Марина Пономаренко вкладає своє серце та душу, надаючи читачам можливість зануритися у світ почуттів і емоцій. Написані у важкі періоди епідемії COVID-19 та вторгнення, ці вірші стають могутнім порятунком, який підтримує нас у найскладніші моменти.

Ця збірка віршів розповідає про те, як зберегти надію та силу, коли світ здається занадто важким і небезпечним місцем. Відзначаючи силу людського духу, Марина Пономаренко надає поради, як зберегти радість та щастя навіть у важкі часи.

Ілюстрації, створені за допомогою штучного інтелекту Midjourney, додають цій книзі унікальний художній шар і роблять її ще більш незабутньою.

“Книжка любові і люті” — це спроба висловити почуття, що переповнюють серце в найскладніші моменти та знайти навіть у темряві промені надії та радості. Ця книга вчить нас, що мистецтво співати і сміятися може бути джерелом сили та опори, навіть коли довкола темно і холодно.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Книжка любові і люті» Марина Пономаренко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Книжка любові і люті» Марина Пономаренко

Ua-Book
Додати коментар