«PRIMITIVO» Мар’яна Прохасько

«PRIMITIVO» Мар'яна ПрохаськоНазва: PRIMITIVO
Автор: Мар’яна Прохасько
Рік видання 2023
Жанри: Вірші українських поетів
ISBN: 9789664481042
Фрагмент
 

Про книгу «PRIMITIVO» Мар’яна Прохасько

“PRIMITIVO” – книга авторства Мар’яна Прохасько, яка переносить нас у незвичайний світ, де кожна сторінка є спектаклем творчості та перетворень. Ця книга ні на мить не залишається непоміченою, вона миттєво залучає своєю магією та незвичайністю.

Кожен рядок, немов розквітаюча рослина, розкривається перед очима читача, викликаючи враження живого руху та зміни. Піжами перетворюються на квіти, а туга – на затишне пристановище, де можна знайти спокій. Закоханість перетворюється на бомбосховище емоцій, а розуміння стає співчуттям та пробаченням, розкриваючи найглибші аспекти людської душі.

Слова, що виходять з-під пера Мар’яна Прохасько, демонструють свою власну непередбачувану фактуру, яка переплітається з красою та емоційною силою. Він вміло грає зі словами, римує їх, надаючи їм шероховатість та виразність.

“PRIMITIVO” не просто книга, вона є запрошенням у світ творчості та внутрішнього перетворення. Вона вчить нас віддатися цій магічній подорожі, розгортаючи перед нами світ, де неможливе стає можливим, а межі зникають. Відчуваючи наближення власного перетворення, ми занурюємося у глибину власної сутності, дозволяючи словам Мар’яна Прохасько стати провідниками у цьому захоплюючому подорожі.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «PRIMITIVO» Мар’яна Прохасько у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «PRIMITIVO» Мар’яна Прохасько

Ua-Book
Додати коментар