Аудіокнига «Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність» Айн Ренд

Аудіокнига «Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність» Айн РендНазва: Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність
Автор: Айн Ренд
Рік видання 1957
Жанри: Зарубіжна класика, Література 20 століття
Тривалість: 15 год 13 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність» Айн Ренд

«Хто такий Джон Ґолт?» Це дивне запитання не раз, як мантра, пролунає в аудіокнизі «Атлант розправив плечі», перш ніж з’явиться відповідь на нього. Тим часом, ім’я цього персонажа стало частиною глобальної культури, уособлюючи талановитих винахідників, атлантів, що тримають на собі світ.

Трилогія «Aтлaнт poзпpaвив плeчi» cтaла нaйгучнiшим бecтceлepoм Айн Ренд, oдним iз нaйвпливoвiшиx xудoжнix твopiв cвiтoвoї лiтepaтуpи. Згiднo з дaними oпитувaння Бiблioтeки Кoнгpecу CШA, цe дpугa пicля Бiблiї книгa, якa змiнилa життя aмepикaнcькиx читaчiв.

Айн Ренд писала свій роман 12 років. Частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: «Несуперечність», «Або-або», «А є А».

Даґні Таґґарт керує найбільшою в країні залізницею і намагається впровадити нові технології, щоб зробити свою бізнес-імперію ще сильнішою. Генк Ріарден – король металургії й винахідник дивовижного ріарден-металу, Елліс Ваятт – нафтовик, що перетворює занедбану землю на промисловий рай. У їхніх руках — наймогутніші корпорації, що від них залежить доля країни. Вони — сучасні атланти. Однак, до влади в Країні приходить уряд, що бере курс на рівні можливості. Його розуміння справедливості – робити багатими нездар та нікчем за рахунок талановитих та заможних. Тиск на бізнес призводить до хаосу, кризи та руйнування економіки, а всі найкращі підприємці та винахідники зникають один за одним за загадкових обставин. Даґні намагається розшукати колег і однодумців, підозрюючи, що хтось переконав їх здатися. Але чи справді це так?.. Слухайте в першій частині аудіо книги «Атлант розправив плечі» – «Несуперечність».

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність» Айн Ренд у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар